Gå til hovedtekst

Utfører

Nordisk institutt for studier av innovasjon

Abonner på siste evalueringer fra Evalueringsportalen

Grupper på

Les om usikkerhet i statistikken

Velg graftype

Årstall

Oppdragsgivere (med forløpere)

Komplett datagrunnlag

Last ned i CSV-format (Kan eksempelvis åpnes i OpenOffice Calc eller Microsoft Excel)

* viser antall evalueringsrapporter som kommer fra organisasjonens forløpere. Beveg muspekeren over markert celle i tabellen for detaljert informasjon.

Oppdragsgiver (med forløpere)1996200020052006200720082009201020112012Total
Norges forskningsråd (NFR)001253200114
Kunnskapsdepartementet (KD)001043110010
Innovasjon Norge1*3*001000005*
Nærings- og handelsdepartementet (NHD)00000100203
Kommunal- og moderniseringsdepartementet (KMD)00001000102
Helse- og omsorgsdepartementet (HOD)00002000002
Norsk kulturråd (Kulturrådet)00100000001
Barne- og likestillingsdepartementet (BLD)00000000101
Statens lånekasse for utdanning00000100001
Olje- og energidepartementet (OED)00100000001
Arbeids- og sosialdepartementet (ASD)00000001001
Kunst i offentlige rom (KORO)00000001001

* viser antall evalueringsrapporter som kommer fra organisasjonens forløpere. Beveg muspekeren over markert celle i tabellen for detaljert informasjon.

Direktoratet for økonomistyring, Pb 7154 St. Olavs plass, 0130 Oslo | E-post: evaluering@dfo.no | Personvernerklæring (Privacy policy)