Gå til hovedtekst

Utfører

Norsk institutt for naturforskning

Abonner på siste evalueringer fra Evalueringsportalen

Grupper på

Les om usikkerhet i statistikken

Velg graftype

Årstall

Oppdragsgivere (med forløpere)

Komplett datagrunnlag

Last ned i CSV-format (Kan eksempelvis åpnes i OpenOffice Calc eller Microsoft Excel)

Oppdragsgiver (med forløpere)199520022005200620072008200920102011Total
Direktoratet for naturforvaltning (DN)1031111348041
Klima- og miljødepartementet (KLD)0110000002
Fiskeridirektoratet0000000011
Landbruks- og matdepartementet (LMD)0100000001
Fiskeriadministrasjonen0000000011
Norsk institutt for naturforskning (NINA)0010000001
Direktoratet for økonomistyring, Pb 7154 St. Olavs plass, 0130 Oslo | E-post: evaluering@dfo.no | Personvernerklæring (Privacy policy)