Gå til hovedtekst

Sektor

Forbruker

Abonner på siste evalueringer fra Evalueringsportalen

Grupper på

Les om usikkerhet i statistikken

Velg graftype

Årstall

Oppdragsgivere (med forløpere)

Komplett datagrunnlag

Last ned i CSV-format (Kan eksempelvis åpnes i OpenOffice Calc eller Microsoft Excel)

Oppdragsgiver (med forløpere)2003200420052006200720082009201020112012201320142015201620182019Total
Barne- og likestillingsdepartementet (BLD)001131023100100013
Forbrukerrådet11111110000000007
Finansdepartementet (FIN)00011300000000005
Husbanken00000000000102003
Stortinget00010001000000002
Kunnskapsdepartementet (KD)00011000000000002
Helsedirektoratet00000000000000101
Norges vassdrags- og energiverk 00000000100000001
Nærings- og handelsdepartementet (NHD)00000100000000001
Klima- og miljødepartementet (KLD)00000000000000011
Landbruks- og matdepartementet (LMD)00000001000000001
Arbeids- og velferdsetaten (NAV)00000001000000001
Utlendingsdirektoratet (UDI)00000000000100001
Kommunal- og moderniseringsdepartementet (KMD)00000000000010001
Fornyings-, administrasjons- og kirkedepartementet (FAD)00000000001000001
Direktoratet for økonomistyring, Pb 7154 St. Olavs plass, 0130 Oslo | E-post: evaluering@dfo.no | Personvernerklæring (Privacy policy)