Gå til hovedtekst

Sektor

Innvandring og inkludering

Abonner på siste evalueringer fra Evalueringsportalen

Grupper på

Les om usikkerhet i statistikken

Velg graftype

Årstall

Oppdragsgivere (med forløpere)

Komplett datagrunnlag

Last ned i CSV-format (Kan eksempelvis åpnes i OpenOffice Calc eller Microsoft Excel)

* viser antall evalueringsrapporter som kommer fra organisasjonens forløpere. Beveg muspekeren over markert celle i tabellen for detaljert informasjon.

Oppdragsgiver (med forløpere)2002200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018Total
Utlendingsdirektoratet (UDI)001158263416732049
Barne- og likestillingsdepartementet (BLD)002010147241000022
Justis- og beredskapsdepartementet (JD)001110040414021019
Husbanken000000211051222218
Arbeids- og velferdsetaten (NAV)000100014241112017
Arbeids- og sosialdepartementet (ASD)001*2*5*04*12000000015*
Utlendingsdirektoratet00001213100000008
UDI00000010213000007
Stortinget00001012000102007
Integrerings- og mangfoldsdirektorat (IMDI)00000001200021107
Klima- og miljødepartementet (KLD)11100012000000006
Distriktssenteret (Kompetansesenter for distriktsutvikling) 00000001020020005
Helsedirektoratet00100003000000004
Finansdepartementet (FIN)00000121000000004
Integrerings- og mangfoldsdirektorat00000001000000023
Kommunal- og moderniseringsdepartementet (KMD)00010000000011003
Kulturdepartementet (KUD)00000002010000003
Statens vegvesen (SVV)00000101000000002
Integrerings- og mangfoldsdirektorat (IMDi)00000000200000002
Kompetanse Norge, direktoratet for kompetansepolitikk (Kompetanse Norge)00000000000000112
Politi og lensmannsetaten00001000000000001
Kunnskapsdepartementet (KD)00000100000000001
Norges forskningsråd (NFR)00010000000000001
Norsk kulturråd (Kulturrådet)00010000000000001
Utdanningsdirektoratet00000000010000001
Barne-, ungdoms- og familieetaten00000000000000011

* viser antall evalueringsrapporter som kommer fra organisasjonens forløpere. Beveg muspekeren over markert celle i tabellen for detaljert informasjon.

Direktoratet for økonomistyring, Pb 7154 St. Olavs plass, 0130 Oslo | E-post: evaluering@dfo.no | Personvernerklæring (Privacy policy)